Купити розробку власного інтернет-магазину або інформаційного сайту

 

Створення сайту процес який поділяється на декілька етапів і його функціонування в подальшому потребує уваги зі сторони власника. На першому етапі майбутньому власникові слід задуматися над питаннями і дати собі відповідь:

  • для чого мені сайт, чого я очікую від нього і хто моя потенційна аудиторія, клієнти
  • чи маю я шо сказати чи запропонувати людям і як я собі уявляю його фунціональні можливості і зовнішній вигляд
  • чи готовий я вкласти кошти на створення сайту і яку суму мені не шкода віддати  і щорічно виділяти на оплату домену і хосту, а також на його розкрутку
  • хто буде періодично адмініструвати сайт і слідкувати за його популярністю

web-design

Після того як рішення прийнято варто перейти до другого етапу – створення списку технічних вимого щодо вашого сайту. Сюди входить  зовнішній вигляд, розташування кнопок, наявність певних функцій, усе що хочеться бачити на своєму сайті потрібно записати в список для того щоби робота над сайтом мала організований і цілеспрямований характер. Звісно що в процесі цей список може змінюватися, однак слід розуміти що будь-які зміни це додаткова робота і щодо неї потрібно домовлятися за ціну.

web

Я займаюся створенням сайтів на основі  CMS WordPress і Opencart, також можу написати сайт з нуля. У мене є досвід створення інтернет магазинів, також і інформаційних ресурсів. Мої сайти використовує середній бізнес і організації різного типу. Я пропоную невисокі ціни маючи на увазі стандартні потреби для вашого сайту чого майже завжди виявляється досить.

  1. сайт візитка зі статичним контентом без адмінапнелі, не більше 10 сторінок – 1000 грн
  2. динамічний сайт з можливістю додавати сторінки з адмінпанелі   – 3000 грн
  3. інтернет-магазин з можливістю реєстрації клєнтів і отримання замовлень – 5000 грн
  4. один раз в рік потрібно оплатити доменну адресу і хост сайту це – 700 грн

sn    Мої контакти  

    телефон – 0975138252

    емайл – sernuzh@gmail.com

    фейсбук – https://www.facebook.com/serhii.nuzhnyi

В середньому сайт створюється за тиждень однак на початковому етапі проводиться тестування, вносяться зміни до зовнішнього вигляду, модифікується поведінка деяких функцій і процес завершується за три чотири тижні.

 

webdesign